Hotel Brno-Prizrenice CITY :::

Hotel CITY / Brno-Prizrenice

Hotel City je ideálnym miestom pre hostí na pracovných cestách, turistov, firemných klientov, konferenčné akcie, rodiny s deťmi, pre jednotlivcov a skupiny.

Strategická poloha hotela na výpadovke v smere na Viedeň, priamo pri rýchlostnej komunikácie R52 zaisťuje hosťom výbornú dostupnosť aj k BVV, historickému centru a pamiatkam Brna.

Hotel City Lacné Ubytovanie
Hotel City ponúka komfortné ubytovanie v Brne v 83 dvojlôžkových izbách v CITY HOTELi ***. V prípade záujmu o lacnejšú variantu ubytovania je možné využiť ďalších 48 izieb v CITY HOSTELi. Hotel City ponúka aj izby Juniour-suite za bezkonkurenčne najlacnejšie ceny v Brne.

Hotel City v Brne ponúka dvojlôžkové izby kategórie Business s vlastným sociálnym zariadením, TV s českými, anglickými a ruskými programy, hotelovým telefónom a internetovým pripojením. Internet, raňajky sú zahrnuté v cene.

Brno Hotel City reštaurácia
Reštaurácia hotela City sa nachádza na konci hotelovej haly a je otvorená každý deň. Raňajky sa podávajú od 7.00 do 10.00 hodín - výber z menu, popoludňajšia a večerná prevádzka je do 22.00 hodín. Kapacita reštaurácie je 60 miest.

Hotel City v Brne ponúka možnosť usporiadania firemných školení, rautov, svadobných hostín, rôznych večierkov a osláv. V nočných hodinách je možné posedieť v hotelovej hale, kde je wifi pripojenie, taktiež ponúka možnosť občerstvenia.

Hotel City Služby
Wifi pripojenie za poplatok v hotelovej hale, káblové pripojenie lán na izbách Business za poplatok. Možnosť prania bielizne za poplatok, zapožičanie zdarma: stolové hry, karty, žehlička, sušič vlasov, detská postieľka. Prenájom zasadacej miestnosti pre 70 osôb. Pre osobné automobily je k dispozícii uzatvorené parkovisko s kapacitou 39 miest. Pre priaznivcov zdravého životného štýlu je po dobu 24 hodín k dispozícii moderne zariadená posilňovňa. Vo všetkých priestoroch hotelovej časti je pripojení k internetu.

Hotel City Okolie
City Hotel sa radí k trojhviezdičkovým hotelom, nachádza sa na Viedenskej ulici č 124, v okrajovej južnej časti mesta Brna - výpadovky na Wien a Mikulov. Hotel City poskytuje jedno z najlacnejších hotelových ubytovaní v Brne. V minulosti patril hotel k sieti hostelov a zaisťoval lacné ubytovanie, a to aj dlhodobo. Dnes po celkovej rekonštrukcii ponúka stále lacné ubytovanie v modernejších, nových izbách ako hotelového, tak hostelového typu. Hostelové izby majú pre hostí spoločné sociálne zázemie na každom poschodí oddelené pre mužov a ženy. Všetci hostia potom majú k dispozícii spoločné kuchynky.

Hotel City Mesto Brno
Dobrá dostupnosť do centra - cca 20 minút električkou č 2, zastávka Modrice Cihelna (Tehelňa). Brno je moravskou metropolou a významnou turistickou destináciou. Na sever od Brna začína chránená oblasť Moravského krasu a smerom na juh sa rozprestierajú vinice so štýlovými vínnymi pivničkami. Mesto je obklopené krásnymi zmiešanými lesmi, ktoré ponúkajú mnoho príležitostí pre turistiku a cykloturistiku.

Hotel Brno-Prizrenice CITY - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Brno-Prizrenice CITY - možnosť pripojenia na internetHotel Brno-Prizrenice CITY - k dispozícii letná terasaHotel Brno-Prizrenice CITY - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Brno-Prizrenice CITY - hotel má reštauráciuHotel Brno-Prizrenice CITY - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Prizrenice CITY - akceptuje creditné karty VISAHotel Brno-Prizrenice CITY - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Brno-Prizrenice CITY - akceptuje creditné karty JCBHotel Brno-Prizrenice CITY - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Brno-Prizrenice CITY - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Brno-Prizrenice CITY - Izby s vlastnou toaletouHotel Brno-Prizrenice CITY - Iybz sú vybavené televízorom

::: Adresa :::

Hotel CITY, Videnska 183/124
Brno-Prizrenice 61900 Czech Republic
Hotel-Brno-City@cz-hotel.eu

::: Aktuálne počasie :::

Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Hotel CITY ubytovanie Brno-Prizrenice Aktuálne počasie ::: hmla

Odporúčajte tyto stránky: