Hotel Brno-Přízřenice CITY :::

Hotel CITY / Brno-Přízřenice

Hotel City je ideálním místem pro hosty na pracovních cestách, turisty, firemní klienty, konferenční akce, rodiny s dětmi, pro jednotlivce a skupiny. Strategická poloha hotelu na výpadovce ve směru na Vídeň, přímo u rychlostní komunikace R52 zajišťuje hostům výbornou dostupnost i k BVV, historickému centru a památkám Brna.

Hotel City Levné Ubytování
Hotel City nabízí komfortní ubytování v Brně v 83 dvoulůžkových pokojích v CITY HOTELU ***. V případě zájmu o levnější variantu ubytování je možno využít dalších 48 pokojů v CITY HOSTELU. Hotel City nabízí také pokoje Juniour-suite za bezkonkurenčně nejlevnější ceny v Brně.

Hotel City v Brně nabízí dvoulůžkové pokoje kategorie Business s vlastním sociálním zařízením, televizí s českými, anglickými a ruskými programy, hotelovým telefonem a internetovým připojením. Internet, snídaně je zahrnuta v ceně.

Brno Hotel City restaurace
Restaurace se nachází na konci hotelové haly a je otevřena každý den. Snídaně se podávají od 7.00 do 10.00 hodin – výběr z menu, odpolední a večerní provoz je do 22.00 hodin. Kapacita restaurace je 60 míst.

Hotel City v Brně nabízí možnost uspořádání firemních školení, rautů, svatebních hostin, různých večírků a oslav. V nočních hodinách je možné posedět v hotelové hale, kde je wifi připojení, taktéž nabízí možnost občerstvení.

Hotel City Služby
Wifi připojení za poplatek v hotelové hale, kabelové připojení lan na pokojích Business za poplatek. Možnost praní prádla za poplatek, zapůjčení zdarma : stolní hry, karty, žehlička, vysoušeč vlasů, dětská postýlka. Pronájem zasedací místnosti pro 70 osob. Pro osobní automobily je k dispozici uzavřené parkoviště s kapacitou 39 míst. Pro příznivce zdravého životního stylu je po dobu 24 hodin k dispozici moderně zařízena posilovna. Ve všech prostorách hotelové části je připojeni k internetu.

Hotel City Okolí
City Hotel se řadí k tříhvězdičkovým hotelům, nachází se na Vídeňské ulici č. 124, v okrajové jižní části města Brna - výpadovka na Wien a Mikulov. Hotel City poskytuje jedno z nejlevnějších hotelových ubytování v Brně. V minulosti patřil hotel k síti ubytoven a zajišťoval levné ubytování, a to i dlouhodobě. Dnes po celkové rekonstrukci nabízí stále levné ubytování v modernějších, nových pokojích jak hotelového, tak hostelového typu. Hostelové pokoje mají pro hosty společné sociální zázemí na každém patře oddělené pro muže a ženy. Všichni hosté pak mají k dispozici společné kuchyňky.

Hotel City Město Brno
Dobrá dostupnost do centra - cca 20 minut tramvají č. 2, zastávka Modřice Cihelna. Brno je moravskou metropolí a výchozí turistickou destinací za poznáním přírodních a kulturních krás regionu jižní Morava. Na sever od Brna začíná chráněná oblast Moravského krasu a směrem na jih se rozprostírají vinice se stylovými vinnými sklípky. Město je obklopeno krásnými smíšenými lesy, které nabízejí mnoho příležitostí pro turistiku a cykloturistiku.

Hotel Brno-Přízřenice CITY - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno-Přízřenice CITY - je k dispozici připojení na internetHotel Brno-Přízřenice CITY - je k dispozici letní terasaHotel Brno-Přízřenice CITY - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno-Přízřenice CITY - disponuje restauracíHotel Brno-Přízřenice CITY - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Přízřenice CITY - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno-Přízřenice CITY - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno-Přízřenice CITY - přijímá kreditní karty JCBHotel Brno-Přízřenice CITY - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Brno-Přízřenice CITY - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno-Přízřenice CITY - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno-Přízřenice CITY - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel CITY, Vídeňská 183/124
Brno-Přízřenice 61900 Česká Republika
Hotel-Brno-City@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel CITY ubytování Brno-Přízřenice Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: